Zapraszam :)

Zapraszam wszystkich do uruchomionej właśnie nowej strony "Zatrzymane w kadrze" gdzie publikował będę różne fotografie, poukładane tematycznie, albo i nie poukładane, to się zobaczy :)
Aby dobrać się do składnicy kadrów należy "najechać" kursorem na na znajdującą się wyżej zakładkę "Zatrzymane w kadrze" poczekać moment i z listy wybrać co chcemy oglądać. Zapraszam do oglądania, komentowania i wspólnej zabawy

Obrazek

Zdjęcie0165.jpg

Uwaga, ważne bardzo !!

W związku z licznymi protestami gości w sprawie wyskakującej reklamy z prawej strony taką odpowiedź uzyskałem od redakcji :

- Szanowny Panie,
Uprzejmie informujemy, że sprawdziliśmy poprawność działania okna z polecanymi blogami na aktualnych wersjach przeglądarek. Obecnie możliwość jego zamknięcia działa poprawnie.
Sugerujemy usunąć pliki cookies z przeglądarek, na których wskazany problem występował i podjąć ponowną próbę.
W przypadku dalszych problemów prosimy o sprawdzenie czy zainstalowana jest najnowsza wersja przeglądarki i przesłanie zrzutów z ekranu przedstawiających brak "X" do zamykania okna oraz informację o wersji przeglądarki.
Pozdrawiamy,
BOK Blog.pl

A więc, wszelkie zrzuty proszę kierować na adres desper13@interia.pl
Najnowsze wieści z pola walki, jest szansa że państwo administratorzy zajmą się problemem bo :

Szanowny Panie,
Dziękujemy za list.
Uprzejmie informujemy, iż zgłoszony przez Pana problem został przekazany do naszego Działu Technicznego. Gdy tylko otrzymamy odpowiedź skontaktujemy się z Panem drogą mailową.

Szanowni państwo z działu technicznego i BOK trzymamy za Was kciuki, niech się Wam uda, historycznie, jak piłkarzom na narodowym !!

Jeszcze ważniejsze niż wcześniej !! Ostatnie wieści z frontu, czyli odpowiedź z Działu Technicznego!!
- Szanowny Panie,
Uprzejmie informujemy, iż nasz Dział Techniczny wprowadził odpowiednie zmiany. Bardzo prosimy o sprawdzenie czy ma Pan możliwość zamknięcia wyświetlanej reklamy.

dostałem i się nie podzielę :)

liebster-blog-button-pic.png

Grudzień 2013
P W Ś C P S N
« lis   sty »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
kiedyś się pojawiło
Było odważnych
  • Wszystkich wizyt: 37761
  • Dzisiaj wizyt: 1
  • Wszystkich komentarzy: 6387
szpieg
wordpress visitor counter

ramie w ramię

Łączmy się, wtedy kiedy trzeba, kiedy warto, wtedy kiedy można zrobić coś pożytecznego warto stanąć ramie w ramię. Warto połączyć siły, obrać wspólny kierunek i wspólnie cała gromadą zrobić, cos dla innych, dla tych, którzy wbrew pozorom powinni być w wielu przypadkach wzorem, takim wzorem, jak radzić sobie z przeciwnościami losu.  Jak być uśmiechniętym, gdy większość potrafiłaby się tylko rozpłakać. Pomóżmy więc , niech ten uśmiech będzie jeszcze szerszy, niech trwa jak najdłużej.

  Przyłączmy się do akcji ROBÓTKA 2013

jako się przyłączają Frytka

(
http://blaskicodziennosci.wordpress.com/
 ) i Desperado

 

wszelkie szczegóły w poniższym linku


http://bebeluch.blogspot.de/p/robotka-2013.html

 

18 Odpowiedzi na ramie w ramię

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>